Muhteşem dolgunluk Hissi!

Hi-Macs®, akriliğin, doğal mineraller ve renk pigmentleri ile ustaca birleştirilmesi sonucunda oluşan pürüzsüz, emici olmayan, şekil verilebilen, görünmeyen ek yerleri ile birleştirilebilen, olağanüstü estetik, kullanışlı ve hijyenik bir malzemedir. Hi-Macs® bu avantajları ile sonsuz kombinasyonlar sunar! Gerçekte 12 mm olmasına karşın özel üretim teknikleriyle 40mm kalınlığa ulaşır, süpürgeliklerde istenilen ölçü uygulanır. Hatta istenirse üst dolap ile tezgah arası seramik ya da cam yerine tamamen akrilik uygulanabilir. Bu da ekyerlerinin ortadan kalmasında, duvarın leke ve yağ tutmamasına kadar birçok dezavantajı ortadan kaldırır. Siz de hem hijyenik hem de dolu dolu gözüken bir mutfak tezgahına kavuşmuş olursunuz.

Devamını Oku!

Hijyenik ve dayanıklı

1968 yılından bu yana üretilen akrilik yüzeyler 1990 lara geldiğinde genelde Mutfak Tezgahı olarak tasarımlarda yer buluyordu. Bunun başlıca sebepleri, kendine özgü bir yüzeyinin olması, ek yerlerinin özel yöntemlerle birleştirildikten sonra ek yerlerinin belli olmaması, yüzey pürüzlülüğünün en az seviyede olmasından dolayı, sıvı maddelere karşı emme yapmaması ve bu sayede, çay, kahve, sirke gibi maddelere karşı ekstra dayanıklı olmasıydı. Bu sayede bakteri üremesini engellemesi onu daha da hijyenik yapmaktaydı. Bu sebeple her geçen gün daha da popüler hale gelmiştir akrilik tezgahlar. Aradan geçen 20 yıldan sonra hala en belirgin kullanım alanının Mutfak Tezgahları olmasının nedenleri de saydığımız bu özelliklerdir. Bunlara ilave olarak, güneşin UV etkilerine, çizilmelere, ani ısı değişim ...

Devamını Oku!

Duygular Kadar Esnek

Akrilik yüzeyler ısıl işlem gördüklerinde; doğası gereği esneyebilmektedirler. Tasarımlarınız, hayallerinizle sınırlıdır. Yapacağınız tasarımlara, ehil imalatçılarımızın, özel tekniklerle şekillendirdikleri akrilik paneller, tasarımlarınızın şeklini alır. Size de gerçekleşen hayallerinizi izlemek ve bundan haz almak kalır. Akriliğin nasıl şekillendirildiği konusunda şirketimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Devamını Oku!